| Lilia2621 a întrebat:

Mi s-a intimplat ceva foarte ciudat si nu stiu ce sa cared. Vineri a fost ziua mea de nastere (am implinit 18 ani) si am sarbatorit-o simbata in casa unei prietene ale mamei mele dar dormit in casa ei 2 zile : vineri si simbata.
Prietena mamei mele are un fiu de 12 ani pe care il iubesc mult ca pe un frate, mereu ma cuprinde (ca fratii). Dar simbata dupa ce s-au dus oastetii mi s-a intamplat un lucru foarte ciudat. M-am culcat si el a venit si m-a cuprins, eram culcata pe o parte si el era in urma mea. Nu mi s-a parut nimic ciudat. Apoi aproape adormisem, dar mereu simt totul prin somn. Simteam ca se apropia mai mult de mine si apoi am simtit cum m-a sarutat de mai multe ori pe spate, apoi mi-a pus mina pe fund. Apropo, cind ma cuprindea si-a pus un picior deasupra mea si ii simteam p... lipita de fundul meu. Cind am vazut toate acestea, m-am simtit foarte incomod si m-am sculat si am esit din camera... Pare o prostie, nu stiu ce sa cred, fiul prietenii mamei mele, nu e posibil, si in plus are 12 ani, cum e posibil sa se gindeasca la virsta lui sa puie mina pe fundul meu, e ceva foarte ciudat. Un copil de 12 ani se excita? nu pot sa cred, ce stupid, nu? nici nu vreau sa-mi imaginez. Vreau sa uit ce a fost cum nu s-ar fi intimplat nimic, dar nu pot. astazi cind vorbeam cu el ma simteam foarte ciudat, nu cum intodeauna,, si asta ca are 12 ani, ce jenant! si va rog fara raspunsuri stupide caci si asa ma simt jenant si ciudat din cauza acestei intimplare. Ce parere aveti de acest caz?
Apropo, ca sa se inteleaga, el nu trebuia sa doarma cu mine, pur si simplu era camera in care era televizorul si el se uita la TV, si eu eram foarte obosita si m-am culcat.

18 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu la 18 ani dormi cu baieti de 12 ani in pat, cam trasa de par povestea ta? normal ca se excita la 12 ani, vezi numai jumatate din intrebarile de pe TPU de la sectiunea asta si ai sa vezi ce probleme legate de sex isi pun copii de 12 ani in ziua de azi.

| Lilia2621 explică (pentru suntserios):

Nu dorm cu baieti de 12 ani, pur si simplu in camera unde dormeam era televizorul si el se uita la televizor. si nu puteam sa-i zic sa plece din camera pentru ca e casa lui. si in plus de unde puteam sa ma gindesc ca unui copil ii poate veni prostii prin cap

| NoNameasdod a răspuns (pentru suntserios):

Alooo,a zis clar ca ea statea in camera cu TV, si el se uita la televior si ea adormise straight face. Citeste inainte sa raspunziwinking.

| suntserios a răspuns (pentru NoNameasdod):

Iaca na, ce sari asa...

| NoNameasdod a răspuns (pentru suntserios):

Nu sar, dar nici nu terminati de citit si incepeti sa criticati. (unii )

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu zic sa uiti acel incident.Copiii din ziua de azi sunt tot mai influentati de filmele porno de cea ce vad la televizor, de cea ce citesc ziare care le vedem tot mai mult.Si cred ca a vrut sa se laude prietenilor.

| Exilee a răspuns:

Sa inteleg ca practic, cel de 12 ani s-a culcat cu tine, o domnisoara deja majora? :O

| Lilia2621 explică (pentru Exilee):

Toti zic asta... In primul rind in camera asta era televizorul si el dorea sa se uite la TV si nu puteam sa-i zic sa se duca pentru ca e casa lui si nu puteam sa ii zic sa se duca, si in plus nu putea sa-mi dea in cap asa ceva, si in plus nu e prima data cind ma cuprinde asa,,, dar e prima data cind se intimpla asa intimplare jenanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inteleg, dala 12 ani incepe sa sburde hormonii, mai ales daca te tie aproape, el intelege aceasta legatura gresit. Si hormonii zbura in asa fel incat nu mai judeca lucd, de fapt si mintea e in formare la 12 ani. Cel mai simplu e sa pui anumite bariere, sa-l faci sa inteleaga ca nue bine ce face si nuasta vrei. Explica-i ca esti mai mare, si chiar daca se supara asta e. aca taci si o faci faza aceea uitata, va repeta figura. Parerea mea, sa veem ce zic si ceilalti.

| Alicezzz a răspuns:

Nu ai face rau sa discuti cu el si sa ii explici ca tu ai o varsta si ca il privesti ca pe un frate mai mic, ca nu ai sentimente fata de el si ca el trebuie sa isi traisca inca copilaria si mai tarziu sa isi gasesca pe cineva de varsta apropiata cu el! Baftawinking

| SimonaQs a răspuns:

Daca ai simtit ca a intrat peste tine in camera de ce nu l-ai dat afara? Nu sti niciodata ce se ascunde in mintea unui copil cat de mic ar fi el...

Cu timpul o sa uiti... Si daca vrei totusi documenteazate despre ce gandesc copii de 12 ani

Pa Pa :*

| Lilia2621 explică (pentru SimonaQs):

Problema e ca nu stiam ca se poate intimpla asa ceva ///. in plus el mereu me zice ca eu sunt sora lui mai mare pe care o iubeste mult, si cind a venit la mine sa ma cuprinda nu era ceva ne placut pentru ca cum am mai zis, este ca fratele meu mai mic, eu il consider un copil. dar nu ma gindeam ca se poate excita... ce jenant

| SimonaQs a răspuns (pentru Lilia2621):

Se poate intampla si eu am 2 frati chiar gemeni asa ca nu sti la ce se pot gandi laughing)

| JustRoxanne a răspuns:

Buna!
Incearca sa uiti incidentul si sa te distantezi putin de baiatul acela, pentru ca se pare ca i s-au urcat hormonii la cap! laughing

| boogbv a răspuns:

Pai da, un baiat de 12 ani se excita, ba chiar mai mult, la varsta aceasta apar primele instinctii sexuale, semne si alte d-astea, iar daca esti si atragatoare cu atat mai mult dorinta lui e de inteles.

| o0ops_2090 a răspuns:

Am citit un subiect interesant pe un site unde scria ca baietii in general acum de pe la 6 ani cauta video XXX pe internet.

| alex118x a răspuns:

Pai baietii incep sa se excita de pe la vreo 10-11 si de pe atunci incep sa se gandesaca la sex, parerea me e ca ar trebui sa ii spui ce esti pre mare pentru el
sau pur si simplu sa uiti sa nu ii spui nimic si sa nu mai aduci vorba despre asta

| Lilia2621 explică (pentru alex118x):

Nici nu am vorbit despre asta nimic, m-am facut cum nu s-ar fi intimplat nimic.