| Bobub a întrebat:

Bună mia întârziat menstruația trebuia sa vina pe 11/12
Am stare de vomitat și îmi vine sa urinez mereu am facut un test de sarcina ieri și a ieșit negativ
Ce se intampla

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu ai menstruate de tip NEREGULAT, deci "trebuitul " acela nu afce nici un sens la tine, fiindca un ciclu neregulat vine cand vrea el si nu poate fii calculat de nici o aplicatie d epe fata pamantului.

Vad ca ai ai gramezi de interbari de acest fel si totusi continui sa te joci neprotejat de-a sexul, pana ramai gravida sau iei boli cu transmitere sexuala.

https://www.tpu.ro/utilizator/aayhkh/intrebari/