| NothingImportant200 a întrebat:

Mie imi place de un baiat care e la alta scoala (majoritatea stiati asta) si astazi a intrat o colega de a lui pe mess (prietena f. b de-a mea) si am auzit (de la niste colege ale mele) ca are prietena acest baiat. Astazi am intrebat-o pe fata daca e adevarat si a zis ca are prietena pe metin. Si ma simt ciudat... Ce ar trebui sa fac? Plsss help crying

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-ți vezi de treaba ta, ce altceva ai putea face?
Nu te poți băga undeva unde locul este deja ocupat!
Pa, pa.

| bianka93 a răspuns:

Pff... pai nu ai dc sa te simti ciudat deoarece nu ai de unde sa stii daca e adevarat. iar daca e pe metin probabil e doar o relatie vitruala atat:p

| Sakura_1833 a răspuns:

Incearca sa-ti faci cont pe metin sau sa iei de la cineva si sa-i ceri ajutorul sa treci nivele.si chesti din astea

| Danyella_3923 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa vorbesti tu cu el intr- discutie normala si il intrebi simplu daca are prietena atunci sti daca te minte sau nu si incerci sa scoti de pe el ce vrei tu :* adica daca se intelege bine cu ea si chestii daca il faci sa aiba incredere in tine o sa iti povesteasca el totul si intru sub pielea lui si ii zici ce simti sau o sa zica el mai repede daca il faci sa se indragosteasca de tine sper ca am fost de ajutor cumvahee hee

| BunaciuneDeHarlauBombasticComofantasticBarlaBarla a răspuns:

Bate-i prietena, violeaza-l si apoi fa sex cu un hamster