| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place de un baiat de acceasi varsta cu mine(15 ani).Doar ca el nu vb cu mine asa ca am intrebat o colega de clasa(fosta lui colega de generala)ce stie despre el(fara sa stie ca il plac)si ea mi-a sps ca e prost,ca nu stie nimic,ca fumeaza,merge ciudat si cumva daca imi place de el sa o scuz ca imi spune dar nu este de mine.Eu invat bine si toate astea si el era sa ramana repetent anul trecut.Nu stiu ce sa cred.Nici prea frumos nu este(nu ca m-as crede eu mare frumusete dar ceilalti imi spun ca eu sunt mult mai frumoasa decat el si ca nu ma merita.Nu vreau sa ma iau dupa ei:-

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine te iei dupa prietenii tai. nici eu nu sunt de acord sa nu-ti urmezi inima si alte ra*ha*turi de genul asta, dar fetele sunt prostute, mai ales la varsta voastra, si pun botic la toti aia care sunt mai rai.o sa te faca sa suferi si mai apoi vei veni sa ne-ntrebi cum sa-l uiti. nu fi bleaga si lasa-l pe el sa se joace cu alte fete mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu e genu de smecher.De fumat fumeaza din cauza anturajului prost.E genu timid...

| Azumii a răspuns:

Eu zic sa faci tot posibilul sa vorbesti cu el. Nu are rost sa te iei dupa ce zice lumea, cunoaste-l si creeaza-ti o parere despre el, si dupa o sa vezi daca merita sau nu sa fii cu el. happy MULT SUCCES!