| bebix16 a întrebat:

mie imi place de un baiat si mereu incercam sa il cuceresc(cam 3 luni) si dupa aia mi-a trecut...si azi eu mergeam pe hol spre scari si el venea de pe scari, iar cand ne-am intersectat (eu nu ma uitam la el)el a vrut sa ma pupe(mrg nu m-a apucat de brate)doar si-a apropiat capul(nu a reusit) si dupa ce am trecut mi-am intors capul dupa el si se uita la mine si atat.credeti ca ma place? sau ce sfaturi imi dati sa il cuceresc?happyfunda!

3 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Probabil i-ai captat atentia,atat tu,cat si incercarile tale si ii parea bine,vazand ca tu nu mai semnalizezi spre el,s-a gandit sa mai faca si el cate un pas si bine spus de tine facea pasii pe scari laughing.A vrut sa te pupe,probabil a prins drag de tine, dar nu e sigur, afla.Fii tot asa indiferenta o bucatica de timp si vezi daca, inca incearca sa se dea la tine, dar e evident ca incerca si el acum sa te cucereasca.Indiferenta ta, care i-o arati acum, la impins spre gestul pe care era pe cale sa il faca.Nu zic sa ii arati indiferenta, ca poate renunta si el ca tine.Deci ce faci? ramane totul la buna ta decizie, nu la a mea.Salut si Succes! a si Numai Bine!

| Rares24 a răspuns:

Hmmmmmmmm... pai cred ca te place daca a incercat sa te imbratiseze, dar daca te-a imbratisat asa in sictir ca el e smecher nu te place! daca s-a uitat la tine cu ochii ( cum nu ii are de fiecare data la alte fete) inseamna ca te placewinking

| Autumnfeelings a răspuns:

O fata mi-a zis ca baieti de dau in vant dupa fetele indiferente.E viata faci ce vrei cu ea.