| AnnaMtfk a întrebat:

Mie îmi place foarte mult de un băiat din şcoală. Când am fost de servici pe şcoală, atunci ne.am cunoscut cu adevărat, adică el a stat cu prietena mea şi atunci eu nu. l plăceam cum îl plac acum. Dar prietena mea este cam falsă, adică eu cred că ea mai ţine la el şi că încearcă să mă facă geloasă cu o chestie: îmi spunea că el i. a dat un mărţişor de 1 Martie, dar el nu mai adusese la nimeni şi ea a stat toată ziua numai în clasă şi ea mai are şi prieten, care şi de el îmi place mult, dar am observat că nu am nicio şansă pentru că el o iubeşte mult, dar nişte prieteni mi.au zis că la amândoi le place de mine, inclusiv cel fără prietenă.

De când am fost de servici colegele lui, pe care le cunosc pe toate mi.au zis că lui îi place de mine pentru că se vede cum se uită la mine şi cum vine după mine. Sincer, aşa mi se pare şi mie acum, că mă place, dar nu sunt sigură. Adică, cam în fiecare zi îl văd şi dacă e stau undeva vine şi el şi face ceva după se uită la mine.

Voi ce credeţi? Mă place sau nu? Dacă da, ce ar trebui să fac?
Mulţumesc şi mega fundă speciala laughing

Răspuns Câştigător
| butt3rfly16 a răspuns:

Se pare ca acestea ar fi semnalele de alarma care te anunta ca ii atragi atentia si deci ii placi.Ai putea pur si simplu sa intri in vorba cu el, sa le propui acelor colege cu el sa iesiti mai multi dupa scoala sau chiar sa te ajute ele cumva si sa-i dea un imbold prin care sa-l anunte ca si din partea ta primeste la fel.Incearca sa fii tu fara planuri inainte si scenarii.Fa ceea ce simti.Baftawinking

2 răspunsuri:
| baltagiuliana31 a răspuns:

Manancai carnatul si te va placea

| AnnaMtfk explică (pentru baltagiuliana31):

Să înţeleg că trebuia să râd? straight face