| SecretLover10 a întrebat:

mie imi place o fata(sunt in clasa a V-a) in ultimu timp ma inteleg foarte bine cu ea ba chiar o conduc si acasa ea mi-a zis ca ma iubeste dar eu vreau sa fac primul pas si sa o sarut insa mi-e frica ca va refuza. CE sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Ce dragut:X ...nu e nimic daca faci primul pas u, stii baiatul trebuiesa inceapa.probabil si ea asteapta. scoate-o la un suc si cand veniti condu-o acasa si atunci saruto.simplu.succes pustiule

7 răspunsuri:
| AuDCul0ri a răspuns:

Daca a spus ca te iubeste cand o conduci spre casa gaseste momentul potrivit si cand pleaca sarut'owinking Depinde de caracterul ei dar cred ca nu va refuza!

| SpEcIaL1 a răspuns:

Daca ti-a spus ca te iubeste. atunci ce mai astepti sari pe ealaughing.
sarut-o si vei vedea ca nu va refuza

| koshmarul a răspuns:

Uite la badea, dupa ce o conduci acasa ii zici, "stai ca ai ceva pe buze" si o saruti un pic, doar un pic si ea no sa refuze daca n-o sa mai fie nimeni in preajma, asta e foarte important, sa nu fie nimeni, sau noaptea e inca mai bine, asta daca aveti posibilitatea, sau poti sai scrii un biletel, cit de tare o iubesti, ca e totul pentru tine, ca ai vrea foarte mult sai saruti buzele, succes fratioare, funda

| intelegatoarea a răspuns:

Pai nu mai fi timid si sarut-o...o sa vezi va fi bine

| intelegatoarea a răspuns:

Daca ea iti zice ca te iubeste atunci dc sa te refuze?

| intelegatoarea a răspuns:

Pai daca ea zice ca te iubeste atunci ce mai astepti sarut-o nu o sa te refuze daca simte ce simti u pentru ea plus ca daca o zice de ca n-ar simti?

| yonutz10 a răspuns:

Macatias gura ta bagi vrajeala maxim daca nu merge recurgi la bataie! asta rezolva sigur