| cassie200 a întrebat:

Bunahappy Ne-am despartit acum o luna.el a vrut.De atunci m-am facut ca nu-mi pasa cand defapt am suferit si inca sufar din cauza asta. Daca ii spun acum ca tot ce a fost intre noi a insemnat ceva pentru mine si ca imi lipseste par disperata in fata lui?

Răspuns Câştigător
| HotGirlCool a răspuns:

Nu ii spune. Nu fiindcă pari disperata, dar el va crede că tu esti o proasta si esti moarta după el. Iar el va profita de asta si se va impaca cu tine, iar apoi te poate insela fiind sigur că tu il iubesti si il vei ierta. Deci nu ii spune. Pastreaza.ti orgoliul tau si taci. Incearcă sa uiti de el. Baftă. Te puup!:* Funda?:*

5 răspunsuri:
| Cris06 a răspuns:

Pai...
Daca e un tip Smecher - o sa pari disperata ca si cum el e ultimul baiat si o sa decazi in fata lui mai bine trateaza-l cu indiferenta si uital

Daca e un tip emotiv si romantic
ii vei arata ca tie chiar iti pasa vei parea serioasa si responsabila... poate mai aveti o sansa

Deci tu alegi ce fel de tip e...

| BLeur a răspuns:

Bună.

Nu, nu pari disperată.pur şi simplu îi spui că nu ai putut să uiţi şi că a însemnat foarte mult pentru tine. Asta nu înseamnă că eşti disperată.winking. Dacă ai fost cu el împreună probabil, zic eu.îl cunoşti destul de bine.dar dacă el te-a uitat. Spune-i că ai însemnat mult pentru tine şi că vrei să te împaci cu el, daca între timp şi-a făcut altă prietenă..ar fi indicat să nu te bagi între ei.

Mult noroc, ai grijă de tine. Dacă mai ai nevoie de ceva, dă-mi add : yo_adytza

| harciog a răspuns:

Altfel te vei simti vinovata ca n-ai facut-o si ca ai pierdut.N-ai prea multe optiuni daca observi, n-o faci si pierzi sau o faci si...ai putea cistiga.

| luliluli a răspuns:

Ai putea sa pari disperata sau nu. Depinde cum ii spui. Depinde de atitudinea pe care o ai cand ii spui ce simti. Totul e ATITUDINEA! Succes!

| neutrino a răspuns:

Taci si sufera pana-ti trece. Ce-a fost, a fost si gata.