| anonim_4396 a întrebat:

Bună,Nevasta de un an de zile nu mai are chef de sex o data la luna,Daca stiti ceva prafuri,picaturi ori altceva pentru ea,Am incercat niste picaturi care se pune in bautura nici un rezultat, si ladies dream am incercat si nu a dat rezultat, specific ca are 37 anii, daca stiti ceva care intr-adevar ce folositi isi face efectul 100/100, Va multumesc

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce ai mă esti nebun? Nu ai niciun drept sa i pui prafuri sau picaturi pentru ai stimula viata sexuala ca nu sti ce reactii adverse are corpul ei si poate murii, cel mai sigur s-a plictisit de tine sau are pe altul, in cazul acesta discută cu ea vezi care este situatia ce o nemultumeste la tine de numai face sex, si fa schimbari tu ca sigur tu esti cauza pentru care ea te respinge

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca ti s-a mai rapsuns la intrebarea asta, aici:

https://www.tpu.ro/......zis-sa-ma/

| dullcat a răspuns:

In loc sa o droghezi, nu mai bine vorbiti deschis despre ce te framanta?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ia si mai detaliaza. Ce cum face la servici, cum e fizic in general, daca zace toata ziua si nu face nimic sau duce o viata activa, cum i-au iesit analizele...

| VoidEternal a răspuns:

Tu știi că de fapt încerci să o droghezi, nu? Ești conștient?

Nu așa se rezolva problemele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În loc să încerci medicamente încearcă să o impresionezi să schimbi puțin atmosfera dacă nu merge atunci vorbește cu ea deschis șI rezolvați problema?