| Allecsandraa a întrebat:

Niste statusuri va >rogsad:X[[Fuditsaa]-- scuze categoriastraight face

3 răspunsuri:
| Ad3_4951 a răspuns:

O vezi pe mess, dar n`o bagi in seama./o vezi pe strada, te uiti la ea si iti vine sa o saruti

Ai devenit persoana cea pe care parca nu o mai cunosc! Tot ce`a fost a fost! adiO dar vei regreta unele clipe ce`au fost in viata ta!

Crezi ca nu simtraised eyebrows? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasaoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVezi in ochii mei iubire:X Adv!smug Dar nu e pentru tine!hee hee

"profit de iluzii si cuvinte false.gen"te iubesc" comportament copilaresc.gelozie,certuri,asta e relatie? sigur faci asta din lipsa de ocupatie:d"

"Imi place sa cred ca na`m pierdut nimic,si daca am pierdut am pierdut ce nu mi-a trebuitwinking"

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa, ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu!

•Acum pot s`ascund fiecare lacrima ce`mi cade Pt`ca am crescut, Cica acum sunt mare,iar cateodata nu`mi permit s`arat cat de mult ma doare

Cu timpul invatam ca exista trei situatii in viata pe care nu le putem remedia: sansa pe care am lasat-o sa ne scape, intalnirea la care nu am asistat si jignirea pe care deja am pronuntat-o

Orice film, prietenul,sau carte,Sa-ti povesteasca despre mine inc-o parte,De lucrurile bune atunci cand n-o sa fiu, Sa iti dai seama cand o sa fie prea tarziu

Zâmbeşte chiar dacă este un zâmbet trist căci mai trist decât un zâmbet trist e tristeţea de a nu şti să zâmbeşti

Cand o usa a fericirii se inchide, o alta se deschide, dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa ca nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi

Zambeste azi, maine poate fi mai rau! Traieste clipa, nu stii niciodata cand poate fi ultima

Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!

A trecut mult timp NOI doi ne-am schimbat, Toth ce`a f0sth frumosh NOI n`am uitat, Deshi au fost piedici NOI am rezistath,
Cu tine niciodata n`am tzinuth capul aplecath!

• ~> Ma AjUtI Sa Trec PeStE ReLe; x EsTi CeL Mai FrUmOs ReFrEn Al InImIi MeLe; x

| annie93 a răspuns:

Sfaturi in legatura cu ce? big grin

| annie93 a răspuns:

Scz am citit gresit big grin hai sa iti dau si niste status ceva ce am prin pc big grin
iubesc doar ceea ce apreciez,protejez doar ceea ce imi e mai scump,si ajung mereu unde imi propun

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta

Ma vrei inapoi? Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima, de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea, de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

Vreau sa ma trezesc Si sa te vad plangand in somn Vreau sa te vad ca suferi Si eu sa rad pana adorm

regrete, lacrimi sau pareri, azi ai ucis ziua de ieri, si ai ingropat ziua de maine!

Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva… "

Maine vei regreta ca azi mi-ai spus adio si ma vei cauta, crezand ca eu inca te astept..vei cauta disperat sa-mi gasesti iubirea, insa doar cand ma vei gasi vei realiza ca ai cautat ceva ce a murit demult… vei plange atunci cum am plans si eu, dar va fi prea tarziu… "

crezi ca imi pasa? fi serios am depasit situatia

opusul vietii nu este moartea ci indiferenta!

Nici0data nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! CAnd t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

Fata destepta! Saruta dar nu iubeste, Asculta dar nu crede, Si pleaca inainte de a fi dezamagita!

Stii ca nu stau dupa noroc. Si daca vreau sa iasa fum. Stiu unde sa dau foc