| andru8700 a răspuns:

Sincer,este foarte dragut,arata super si imi plac baietii cu parul mai lung,ai dreptate arata bine, cu toate ca nu sunt emo imi plac baietii emo, sunt mult mai stilati decat restul

14 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

E emo si are pierce, nu-mi placehappy

| Castiel a răspuns:

Daca ai 12 ani da...

Răspuns utilizator avertizat
| XK a răspuns:

straight face deci acum daca cineva are parul putin mai mare este emo straight face wow straight face ce ****!

| DeeaBlondiii a răspuns:

Daca n-ar avea floaca aia in caplaughing)

| Karisma a răspuns:

Beee,ftf urit.Baiat emo? ujas

| VacutzaRoscata a răspuns:

E frumos

| FucktheSystem a răspuns:

Seamnănă cu Justin Bieber doar că este varianta emo, freaky straight face.

| florynna903 a răspuns:

Sincer, arata bine si baietii si fetele emo mi se par mai draguti/dragute!

P.S.: nu sunt emo!

| EuOO a răspuns:

Aş face sex cu el.

| Polaris a răspuns:

Tipul ăsta e bun de o trântă şi un pumn direct în nas, nu crezi?

| DragonRO a răspuns:

Ce vampir... din pacate eu sunt blade (bleid) si ii ucid laughing

| Sυммєя a răspuns:

Aℓєℓυυυυυυυυυιa. мι ѕ-aυ aρяιηѕ ¢aℓ¢aιєℓє. =]]

| Vlad_9669 a răspuns:

E cam emo de ala care vrea sa se sinucida eh.laughing