| anonim_4396 a întrebat:

.nu de mult m-am despartit de un tip. Mi-a zis ca doreste sa ramanem doar prieteni. Dupa cateva zile am inceput sa vorbim prin sms-uri nonstop... tot baga apropouri ca cineva ma iubeste si tot lucruri de genu asta. Daca el a ales sa ramanem prieteni, ce doreste prin toate lucrurile astea? Tin sa mentionez ca am fost 3 zile impreuna big grin. Va rog. orice, nu mai inteleg nimic. Multumesc.

7 răspunsuri:
| Amiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai e posibil sa vrea sa va impacati.:d..Adica stiu cum e dar sa ai grika ce fel de persoana e ca sa nu isi bata joc de tine:*!

| drg13 a răspuns:

Pai poate baiatul a simtit si s-a gandit mai bine la tine dupa ce v-ati despartit..si acum incearca sa fiti impreuna iar. straight face

| GoguSteriade a răspuns:

Dupa 3 zile impreuna iti faci asemenea griji, chiar crezi ca s-a atasat atat de tare?

| neutrino a răspuns:

Si tu ai vrea sa crezi ca dupa 3 zile te iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa parerea mea.el te place.d'asta a si spus "cineva te iubeste".
Mai ale s ca relatia voastra a fost doar de 3 zile, probabil el in acest scurt timp a simtit ceva pentru tine, si inca mai simte. Fapt ce ma face s acred ca el vrea sa fiti impreuna again si sa aveti o relatie. ceva mai lunga.happy(funda?)

| inesa_4773 a răspuns:

Probabil ca a inteles ca alaturi de tine se simte mai bine si ar vrea sa recupere relatia voastra inapoi, dar stii cum e? depinde si de tipul persoanei, dar poate vrea putin sa se amuze pe seama ta.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Dupa 3 zile... hmm, e posibil sa te placa mult, putem folosi notiunea de "iubire".
Pai probabil vrea o relatie mai lunga cu tine, poate si-a dat seama ca chiar tine la tine si nu vrea sa te lase asa.
Sau e tipul acela care se amuza pe seama altora, vezi cum se comporta cu tine si iti vei da seama!
Bafta!