| ClauClaudia_5678 a întrebat:

Nu imi merge netul pe telefon, am nokia c3(orange) si imi spune ca:"Deplasati-va la operamini.com/help cu browser-ul desktop sau contactati furnizorul de servicii pentru setarile Internet" ...cine stie ceva pasi sa. l fac?

1 răspuns:
| farfuriecusclipici a răspuns:

Pai sincer si eu am avut C3(Vodafone) si mi-a aparut ceva de genuthinking dar nu am stiut ce sa ii fac asa ca am mers la un centru Vodafone unde am intrebat pe cineva si mi l-a facuthappy La fel poti face si tu.(Nu te costa nimic).