| anonim_4396 a întrebat:

nu inteleg, cand cunosc o fata sunt destul de vorbaret si indraznet dar la a doua intalnire devin timid din nu stiu ce cauza, nu m.ai spun aproape nimic?

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai, pai, pai cred ca e si vina fetelor cu care te intalnesti, adica nu mai sunt la fel de zambarete ca la prima intalnire, nu stiu. Cum decurc intalnirile tale, unde se desfasoara? Mergeti la o cafenea? E aiurea, unde-i wifi nu e bine sa iesi cu o fata, o sa butoneze telefonul non-stop si dupa o sa incepi si tu.

| LoveSleep a răspuns:

Faceți-o repede pe a 3-a.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Hmm,reformulez,,Faceti-o repede in 3, ,

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu iti consuma toti "asii" din prima intalnire.Nu da tot de la tine.Incearca sa pui in balanta.Du-le la o activitate la a doua intalnire si puteti sa vorbiti despre activitatea respectiva, ba chiar sa radeti, si aici se creeaza atractie.