| Loredana96 a întrebat:

BunacryingNu mai pot am nevoie de ajutorul vostru.Am fost cu el 4 luni, eri ne-am despartit...asa am inteles eu. El s-a suparat ca nu am esit eri vineri seara in parc. Dar eu am avut probleme personale si nu am putut esi. I-am spus si lui asta.Si s-a suparat.Si in plus nu am aflat asta de la el ci de la prietena mea care a vorbit eri cu el si el i-a spus ca e suparat pe mine, si ca nu mai are de gind sa imi scrie.Eu l-am intrebat de ce s-a suparat iar el nu a vrut sa imi spuna. A vorbit foarte urit cu mine, a fost foarte rece.Si la sfirsit mi-a spus: asa si am stiut ca o sa se termine, rau.

Eu am incercat sa vorbim normal, sa rezolvam problema calm. Dar el nu a facuto.Cind am vazut cit de rau a fost cu mine, am incercat sa nu pling dar nu am putut. Tin la el foarte mult.Nu il mai recunosc, nu mai e baiatul cel de inainte.Nu vreau sa il uit, nu vreau sa se termine totul aici.Eu l-am intrebat ce rau am facut de s-a suparat atit de tare si vorbeste a urit cu mine iar el in loc sa imi raspunda ma intreaba si el ceva, eu i-am spus:Imi raspunzi la intrebare cu o alta intrebare. Iar el a spus:Vrei sa nu iti raspund deloc? Cuvintele astea au durut atit de multcrying

Dar vreau sa il fac sa inteleaga ca el greseste nu eucrying

Astazi voi esi cu fetele in parc, si sint sigura ca va veni si el cu prietenii lui in acelasi parc.Asta deja e un obicei.Cum sa ma comport? Sa fiu indiferenta? Sa ii arat ca sint trista?

Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Lasa-l un timp, nu mai fi insistenta.
Daca incerci sa-l faci gelos, isi va da seama.
Fara discutii pe mess, fara mesaje, fara salutari pe strada, iar cand il vezi, fa-te ca nu exista! E de efect.

| Loredana96 explică (pentru Amelya02):

Multumesc de sfat...asa si aveam de gind sa fac dar acum si-a cerut scuze si a promis ca nu se va mai intimpla asta.Aseara era inervat si obosit si s-a descarcat toti nervii pe mine.Sa speram ca nu voi mai avea parte de asa momente.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am văzut și întrebarea asta. Dacă știam îți răspundeam acolo că noi preferăm fetele deștepte și puternice, și care nu se smiorcăie după unul care nu le mai bagă-n seama după ce nu s-au văzut o zi...
Ce dracu te-a apucat?
Ai 5 ani?
S-au terminat băietii?
Pe cât punem pariu că în 2 săptămâni întâlnești altul, și mai frumos și mai puțin încruntat ca ăsta de ți-a dat papucii acum?

| DolsheBombonikTheo a răspuns:

Daca scrie esi in loc de iesi esti analfabeta d'aia

| Deeutssa a răspuns:

Da. Ii arati independeta. si... Incerci sa te dai la alt baiat. asta il fa face gelos daca tine la tine. daca nu... nu il va interesa comportamentul tau. Succes!