| ingerashpierduth a întrebat:

Buna,nu sm mai fost de ceva vreme pe aici dar am o nelamurire si m-am gandit ca cer aici ajutorul.Am avut o relatie de 2 luni cu un baiat.A fost totul foarte frumos,el era super atasat de mine, imi aducea flori si mereu imi spunea si dovedea ce mult tine la mine.Eu tineam la el dar uneori nu stiam cum sa arat asta si paream putin indiferenta.Intr-o zi s-a saturat de asta si s-a despartit de mine.Atunci mi-am dat seama ca defapt il iubesc dar eu nu l-am mai cautat in schimb o facea el.La catva timp am vazut ca are prietena dar totusi ma cauta in continuare si imi zicea sa ne vedem.Il refuzam chiar daca voiam asta.Intr-o zi dupa ce am vorbit toata ziua m-a blocat pe fb si mi-a zis ca motivul nu e pt ca nu vrea sa vada ce posteaza cu pr lui. Dupa aproape 2 luni eu tot il iubesc, si am acceptat sa ma vad cu el desi este inca intr-o relatie.In una dintre aceste intalniri mi-am inceput si viata sexuala cu el. Uneori raman peste noapte si de fiecare data cand ne vedem imi demonstreaza prin gesturi mici ca inca tine la mine iar cand be revedem dupa multa vreme se vede ce ia fost dor.Cr credeti ca e in mintea lui si ce ar trebuii sa fac eu?

8 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Pff, daca veneai cu aceasta intrebare mai devreme.Pot citi ganduri la distanta doar intre orele 20 si 22.

Intreaba`l pe el mai bine, probabil te va minti, poate nu veti ramane impreuna, cine stie daca vei suferii sau nu, iti vei gasi altul sau vei avea o cadere nervoasa in urma careia vei dezvolta o ura pentru toti barbatii. Orice s-ar intampla, este viata.Invata sa traiesti momentul si sa nu mai gandesti atat caci te otravesti singura.

| iMuss a răspuns:

Il intrebi strict daca te iubeste. Daca spune ca da, cere-i sa se desparta de prietena lui deoarece nu cred ca te simti bine sa-ti IMPARTI PERSOANA IUBITA.
Pe viitor, o sa fie mai nasol deoarece si relatia cu cealalta fata o sa creasca semnificativ si probabil o sa o aleaga pe ea, aici trebuie sa fii precauta si sa ai grija sa nu pici cu ochii in soare.

| UnBroken2016 a răspuns:

Esti praf la fel de mult ca el. Pacat de fata aia care sta cu el.

| Panzer1945 a răspuns:

Salut. Cred ca iti este clar ce sentimente are el pentru tine. Intrebarea mea este : Tu esti sigura de sentimentele tale pentru el?!? In orice relatie, comunicarea, nu sexul, este cea mai importanta. Asa ca, daca-l iubesti, stai de vorba cu el, spune-i ce sentimente ai fata de el si luati o decizie. Nu este corect ce faceti voi, fata de acea fata. Pune-te in locul ei, nu cred ca ti-ar place. Lasa orgoliul deoparte si vorbeste deschis cu el. Succes.

| mihai69 a răspuns:

Să-ți vezi de treabă. E clar că vrea doar sex.

| RAY a răspuns:

Doua persoane imature care nu stiu ce vor de fapt,tu daca il iubeai cu adevarat nu erai indiferenta cu el,el era disperat dupa sex pana la urma a facut sex cu tine ba chiar s-a combinat cu alta ca sa isi demonstreze adevarata iubire fata de tine,sunteti copii fara ratiune, maturitate, carcater, inteligenta, nici vb de iubire intre voi, bye

| TheNigga a răspuns:

Voi fetele, sunteti toate la fel, vreti ca baiatul sa duca toata relatia si voi sa stati indiferente si nepasatoare. Sper ca experienta prin care ai trecut sa te invete ca este nevoie de doua persoane pentru o relatie, nu o persoana si o ignoranta care sa astepte sa i se aduca totul la bot.
Nu am intentia sa te jignesc insa deschide ochii ca asa ceva sa nu se mai intample.
Oricum, slabe sanse sa fiu luat in seama, oricum toate sunteti la fel, asteptati totul pe tava...Insa asteptati cat puteti ca nu veti ajunge departe :);)

https://www.youtube.com/watch?v=hmHOAHeuP0c

| dragodana a răspuns:

Salut! Of-of, mai-mai! Fugi si nu te uita inapoi.Te foloseste doar pentru sex.Vei suferi mai mult mai tarziu.Clean cut:nu telefoane, SMS-uri, FB, orice legatura intrerupta.Mai sunt baieti pe lume si meriti unul care sa te respecte, sa te iubesca.Asta doar te foloseste.
Ca sa vezi ca avem dreptate pune-i intrebarea:cand iesiti in oras la o plimbare. Daca se fofileaza si-ti da raspunsuri ambigue inseamna ca nu meriti nimic pentru el. Daca iti spune ca maine si nu se intampla tot nu tine la tine.
Stiu ca este greu sa te desparti de el dupa acest timp, dar el doar profita de sentimentele tale pentru el.
Vrei sa-i faci rau? Fa o poza cu voi in pat(eventual cand doarme el) si trimite-o cat mai repede prietenei lui, apoi ia-ti lucrurile si pleaca trantind usa.Asa merita.