| LeeHearth a întrebat:

Buna nu stiti cum as putea sa invat sa sarut? Un site cv cel mai bun raspuns primeste funda! Si nu stiti cum as putea sa ma comport ca sa ma placa fetele?

Răspuns Câştigător
| c0cuta a răspuns:

LeeHearth iti dau un site frate si vreau funda pentru asta, site asta sigur te ajuta sa te placa fetele deci dintai te uiti pe el citesti tot ce se poate citi si imi dai funda daca ti-a placut, iar in cazul in care doresti sa cumperi cartea respectiva trimite-mi mesaj pe TPU si poate luam legatura si ti-o dau pe a mea. Site-ul este: http://artaseductiei.ro/......e-instant/

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Mai întâi rezolvă problema cu fetele, apoi cea cu sărutul.
La fete e mai greu.
Vezi să n-o dai in bară.

Răspuns utilizator avertizat