| SecretLover10 a întrebat:

nu stiu ce sa fac! acum cateva zile m-am certat cu pers. iubita, ma sters din lista si o implor si la scoala si pe drum sa ma ierte dar nu vrea. Ce sa fac sa ma ierte? Tin extrem de mult la ea si nu vrea sa renunt.

2 răspunsuri:
| Optimus7 a răspuns:

Las-o un pic sa se linisteasca si nu ii vorbi despre relatia voastra> Daca sti unde sta du-te la ea la usa si dai un buchet de trandafiri si vb cu ea sau lasa-i-l la pres cu o scrisoare in care ii spui sentimentele tale.

| XxRoyalxX a răspuns:

Pai simplu ii spui daca ma ierti fac ce vrei tu timp de...,,, Si ggata daca asta nu merge? Simplu tecomporti furmos cu ea si o faci geloasa ea o sa iti arata ca te iubeste prin gelozie