| catzelushdeplush a întrebat:

nu stiu cu ce sa incep. Astazi iubitul meu mi-a marturisit ca el nu a intretinut niciodata relatii sexuale cu o fata, desi are 20 de ani a intrat la liceul seminar si acolo se procedeaza altfel se jura nu stiu ce...chestia e ca mi-a zis ca prima data vrea ca sa fie cu mine, de asemenea nici eu nu am intretinut relatii sexuale cu baieti, am 15 ani, nu stiu ce sa fac. As vrea, dar apoi nu vreau sa imi para rau, vream asta amandoi dar nu ma simt inca destul de pregatita.Am avut avansuri si mi-a placut dar...crying ma puteti ajuta cu ceva sfaturi? Mi-a putin cam greu sa cred ca e virgin dar pe deoparte mi-a spus ca fetele cu care a fost nu s-au plans deoarece a stiut sa le ofere alte placeri dar ca inca nu a experimentat nimic serios, poate e adevarat dar in fine. Ma puteti ajuta cu ceva plz? Funda la cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Mai asteapta sincer un timp si apoi vezi cum se comporta...incearca sa cunosti cateva din prietenele lui

| cristyblondu a răspuns:

Nu te arunca cu capu inainte.si cat despre experineta ce ziceti voi poate omu na facut nimic dar s-a uitat la filme porno si a invatat de acolo ce trebuie sa faca.nu cred ca iti trebuie atat de multa stiinta sa faci sex cu o fatawinking.asa ca baby mai stai daca zici ca ai 15 ani ganditi si voi naiba cu capu ca de aia il aveti.ca u gata daca te-a inferbantat ala odata gata hai sa te culci cu el.lasa-l sa astepte daca te iubeste mai asteapta un an dupa tine nu moare

| adanda a răspuns:

Nu conteaza varsta la care faci asta si o sa observi u daca e sau nu "virgin" asa cum spune el, prin experienta pe care o are sau nu in momentul...:d daca ti-a placut dc te temi? nu e asa mare lucrulaughing

| noja11 a răspuns:

Eu zic sa te gandesti de doua ori pentru ca daca ai numai 15 ani si na-i mai intretinut relatii sexuale, poti s-o faci si sati pare rau pentru ca ai zis ca a fost si cu alte fete si lea parasit, Daca faci asta si te va parasi si pe tine cum a facut cu celelalte nu merita deoarece o sa-ti para rau la un moment dat.Eu zic sa astepti tinand cont si de varsta si sa-l intrebi daca chiar te iubeste sau cauta sa faca sex cu tine, atunci vei putea lua o decizie.