| bogz a întrebat:

Nu stiu cum sa incep, plac o fata, dar nu e potrivita pentru mine si din pacate o vad aproape zilnic, a fost intre noi ceva, dar nu stiu cum sa fac sa imi vad de invatat.Am incercat sa mai ies cu ea, dar fara succes, nu sunt urat, nici prost si nici nu e prima. Faza e ca spre deosebire de toate celelalte parca are ceva.In curand o sa merg la facultate. Vreau sa nu mai imi pese de ea deloc.

Răspuns Câştigător
| ViseCiufulite90 a răspuns:

Hey buna
nu fizicul nu conteaza asa de mult pe cat crezi tu ci gandirea si ce ai tu pe dinauntru sa zic asa
felul tau de a fi castiga o persoana langa tine cu faptul ca arati bine
frumusetea e trecatoare, nu te baza niciodata
daca ea ti-o spus ca te place iar acum te evita inseamna ca iai arat ceva ce nu i-a placut sa vada la tine
i-ai dat un motiv ce a facut-o sa te evite
eu zic sa te vezi cu ea si sa vorbesti cu ea pe tema asta
sa va clarificati totul
si nu mai zi ca nu mai vrei sa iti pese de ea, poate vei regreta mai tarziu ca ai zis asa si ca ai vrut asta

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

De ce nu e potrivita pentru tine?

| bogz explică (pentru Doub):

Ma ignora si nu stiu incearca parca sa pastreze distanta intr-un fel poate fata de mine.Mi-a spus ca ma place, dar nu stiu.Aratam bine amandoi, dar parca nu vrea mai mult decat ce este acum.

| Doub a răspuns (pentru bogz):

"Aratam bine amandoi"- Chiar crezi ca asta conteaza? Intreab-o de ce nu vrea sa fie cu tine.

| LUTTY a răspuns:

Sa fii sanatos tu du-te la facultate ca de ea o avea cineva grija.