| anonim_4396 a întrebat:

Buna nu stiu de ce dar nu mi/a aparut intrebarea, am o problema mare nu mai stiu ce sa cred maine am sa ma duc la doctor, sa va explic, in februarie am avut c. m pe 6, in martie pe 12 pe data de 17 pana pe 24 am facut neprotejat pe 5 martie a inceput sa am o scurgere maronie oare este c. m? teste am facut toate negative, oare sunt insarcinata? ce credeti? va multumesc

5 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Du-te la un dr ginecolog mai bine

| psiholoaga a răspuns:

De la sex neprotejat nu ramai doar cu posibila sarcina, ci si cu niste infectii de toata frumusetea. Mergi la doctor si foloseste prezervativ data viitoare, daca nu sunteti testati si ok. Cred ca nu e sarcina (desi nu e exclus), dar o infectie ceva...

| yoanna73 a răspuns:

E posibil. du-te la doctor

| yami a răspuns:

Nu cred ca e...probabil o dereglare, si se pregateste de c. m... dar pentru siguranta si liniste, du-te la medic, si vei intelege motivul temerii tale...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, desi nu e imposibil. e posibil chiar sa fi pierdut o sarcina. Du-te la medic.