| Dorian_3315 a întrebat:

Buna nu stiu de ce nu imi pot gasi prietena big grin vreau sa zic uita-ti-va la fata mea sunt chiar asa de urat? big grin nu stiu care ar putea fi problema... sugestii?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Schimbă-ți tunsoarea pentru început.
Va apărea și o fată în calea ta.
Pa, pa.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Problema e ca inspiri neincredere in tine insuti. Nu te lamenta, imprieteneste-te cu toata lumea fara sa fii deplasat. Fii natural. Am vazut de atatea ori tipe dragute cu tot felul de dubiosi incat n-am nici o indoiala ca e o problema de comportament, atitudine. Nu incerca sa pari altfel decat esti, doar nu te pierde cu firea, au ele un talent sa miroasa disperarea sau frustrarea asa ca scapa de complexe, fi franc, deschis, prietenos, glumeste fara sa fii deplasat.

| Puf a răspuns:

Nu cauta iubirea, te va gasi ea atunci cand te vei astepta mai putin.

| anka a răspuns:

Iti recomand sa iti schimbi look-ul. Eventual incearca fara breton. Altfel esti ok. Nu dispera va veni si vremea ta.

| 16.laura.16 a răspuns:

Nu e cel mai important aspectul fizic.
Bifeaza urmatoarele cerinte:
1.stii sa te imbraci astfel incat sa lasi o impresie bune?
2. stii sa porti o conversatie?
3. stii sa faci un compliment, un cadou?
4. stii sa nu exagerezi cu cele enumerate la pct. 3?
5. stii sa nu sufoci si sa nu pui presiune?
6. stii sa faci o gluma?

Daca raspunsul este da, la toate atunci esti prea plin de tine!
Daca recunosti anumite lipsuri, in cele enumerate, pune mana si corecteaza-te!

| bOse a răspuns:

Esti un nasol, am glumit : Trebuie sa cunosti fete mai multe, nu conteaza cum arati, trebuie sa fii intotdeauna peste ceilalti, sa vi cu ceva nou.

| just for me a răspuns:

Buna.pentru inceput nu esti uratwinking, dar daca ti-ai schimba putin tunsoarea, stilul Riki Martin(care ti-a mai fost recomandat vad)cred ca ti sar potivi.
2)La urma urmei, aspectul fizic nu este totul, conteaza sufletul tau nu?
3)nu dispera, unii au mai mult noroc, altii nu.si se spune ca oamenii care isi gasesc dragostea greu, se bucura de ea mai mult.cand va fi timpul vei avea si tu o iubita.nu dispera, asteapta. succes, sunt sigura ca acea fata va fi o norocoasa, pentru tu pari de treaba si esti chir dragut(nu uita de tunsoare). succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cap de bivol ai sa moara mama rolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gray?

| eucarbune a răspuns:

Salut Dorian ...sincer iti raspund eu sunt frizer de meserie tot ce trebuie sa faci du-te la un frizer bun incearca un look nou ceva hainute nici chiar de alea extravagante si stii tu cum zice romanu nostru"Vorba dulce mult aduce"incearca sa ai un pic de lipici si ai sa vezi ca toate vor fi in regula. Mult Succes in Lovee