| Frumusika24 a întrebat:

BUna! Nuj ca sa fac am apasat pe un buton la tastatura si cand intru pe net imi arata pagina marita si nu mii se mai vad bariile cea de sus cu x si cea de la start Helppppppppppppp Funda :X:X:X:

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

Apasa F11 din nou!

4 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Incearca sa umblii la setarile de la desktop cel mai probabil s-a deplasat imaginea si de aceea nu se mai vad acele bari.Eu zic ca ar trebui sa te uiti la butoanele de la monitor si sa vezi pe acolo prin setari daca poti sa misti imaginea mai sus -mai jos; stanga-dreapta. Sper sa rezolvi problemawinking

| lala178 a răspuns:

Da click in pagina de internet si apasa f11tongue

| Bya` a răspuns:

Deschide net. ul si apasa F11
happy
sper sa iti fi fost de ajutor
cy`a

| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ a răspuns:

Ai apasat F11 apasa'l din nou. sper ca te'am ajutat:* by3