| CrysstheBLACKshadoW a întrebat:

BUNA! Numele meu este Cristina si sunt intr-o relatie de 4 luni cu un tip.Am fost cu cel mai bun prieten al lui...in timp ce imi placea de el[e o poveste mai complicata]. Cateodata am impresia ca vrea sa profite de mine doar ca sa se razbune pe mine pentru ca "l-am ranit" pe prietenul lui.Lui nu ii place sa spuna ca ma iubeste...nu isi exprima sentimentele fata de mine, ce-i drept de multe ori demonstreaza, dar nici macar eu nu ii pot spune ca il iubesc pentru ca nu ii place sa auda asta.Nu inteleg de ce? De ce nu poate sa isi exprime sentimentele? multumesc anticipat :* [pentru cel mai bun raspuns-dau funda].

Răspuns Câştigător
| Alexutsa_2737 a răspuns:

Unui baiat ii este foarte greu sa isi exprime sentimentele si decat sa o zica asa din gura TE IUBESC mai bine mai rarut ca e mai dragutwinking funda:*?

1 răspuns:
| marya1994 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar intr-o relatie cele mai frumoase cuvinte sunt te iubesc insa trebuie spuse atuncu cand vin din inima. Parerea mea este ca nu merita dragostea ta pentru ce sa stai cu un baiat care nu stie sa aprecieze ceea ce simti. Orcarei fete ii place sa se simta iubita de baiatul care il iubeste la randul ei si pentru asta sunt nevoie si de cele doua cuvinte magice. Din punctul meu de vedere baieti care spun ca nu le place sa zica te iubesc nu s-au maturizat destul faza asta este ieftina asa cred ei ca pot innebuni o fata...total gresit