| b00m a întrebat:

Numele meu este Deni si sunt in clasa a sasea. Am vazut in curtea scolii de la inceputul anului, un baiat foarte simpatic care, mai nou am aflat ca este a opta si il cheama Teo. Nu stiu daca si el ma cunoaste, insa m-a vazut o data, dar tu parea foarte interesat sa ma cunoasca, desi am auzit ca i-ar placea sa vb cu mine. El mi-a zis "Buna!", iar eu i-am zis "salut!", desi intentionam sa-i cer ID de mess, dar pe moment nu mai puteam vorbi, nu-mi trecea nimic prin cap, asa ca pur si simplu am alergat inaintea lui spre clasa. Ma gandesc ca, diferenta de varsta (2 ani) l-ar putea deranja, insa nu stiu de ce, deoarece eu cred ca daca iubesti pe cineva cu adevarat, nu mai conteaza diferenta de varsta. Am auzit si chestii de genul "Sa mai cresti cu aproximativ 10 cm, si sa-l cauti atunci!", insa mi se pare rautacios, deoarece intre mine si Teo nu e o diferenta prea mare de inaltime. Dati-mi un sfat va rog, cum pot sa-i vorbesc? Dau funda! Mersi mult :*

Răspuns Câştigător
| 21Ada a răspuns:

Ce condeaza varsta?! eu am un coleg ce ii a8a si ii cu una din a6a, si care ii problema? fata ii simpatica si de treaba oh go on, cand te mai saluta cere-i tu id-ulwinking

3 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Da este adevarat nu conteaza varsta si daca reusesti sa faci rost de id lui splendit dra cum am pus nu conteaza varsta daca il placi stai linistita cu el si nu baga in seama tot ce spun altii pentru ca e vitza tha si e decizia tha nu a altora

| SERIOUX a răspuns:

Fi indrazneata! apropo esti din sibiu de pe la gara?

| andrutza_2871 a răspuns:

Pai in primul rand il intrebi daca are prietena, sa daca zice nu : eu ceri