| ZuzaPinky120 a întrebat:

Numele meu este Roxana. Am nevoie de ajutor...La sch e un baiat frumos si eu il plac fffff mult dar nu stiu daca si el ma place. odata eram cu el si yuliana pe drum spre casa si iuliana a plecat c masina si l-am intrebat pe el e obligatoriu sa merg c tine sau nu vrei el mi-a zis c normal c e obligatoriu sa mergi c mine. vorbisem de fostul meu prieten c nul mai suport dar el m-a intrebat daca nu as fi c fratisu si i-am zis nu apoi a intrebat daca as fi c el si i-am zis c are o sansa. in alta zi l-am vazut pe teren la sch si am stat langa el si vorbeam intruna de la o vreme se poarta foarte dragut c mine si imi zambeste mereu inainte nu facea asa.nu stiu cum sa-i spun ca-l plac c apoi afla toata scoala ajutor plz. funda

3 răspunsuri:
| Toxicandy02 a răspuns:

Normalllllll ca te placee. fata intra pe mess si intreaba`l daca te place(dar spune-i ceva de genul,,uite vroiam sa te intreb, dar sa fii sincer, daca tu ma placi )daca zice da apoi ii spui ca si tu il place si de aici totu va decurge km trebuielove struckdaca nu...eu zic sa nu-i spui ca-l placi (nu ar avea rost)DAAR te asiigur ca el chiar te place-pare un baiat shuper dragut. multa bafta:*:*:*

| Toxicandy02 a răspuns:

A si daca iti este frica sa nu afle tota scoala explica`i ca nu vrei sa stie toata lumea, doar prietenii adev(daca el chiar te place o sa inteleagahappy

| ZuzaPinky120 explică:

Aaaa da si odata eram c el pe drum si aveam scris pe mana i love you si litera c care incepe num lui dar era stearsa si el a vazut ce scria dar nu si litera si ma intreba in continuu cine e si zicea c ma supar daca numi zici si tot asa nu i-am zis presupuneam c o sa-i zic pe messenger...credeti c ma place? id meu bogdanarox mersi