| soraya2011 a întrebat:

Numele meu este Soraya, am o relatie de un an, locuim impreuna sunt momente in care sunt fericita cu el dar putine, este forte rece fata de mine nu imi spune ce gandeste sau ce vrea sa faca nu imi place felu in care vorbeste cu mine si parintii mei. Pana acum cred ca am fost orbita, nu stiu ce sa cred MA IUBESTE SAU NU familia si prieteni lui toti ma plac si mi-au spus ca ma iubeste cu adevarat dar nu stie sa isi arete sentimentele. Im spune ca ma iubeste enorm de mult mi-a anuntat familia de nunta. dar sunt multe noptii in care plang in pat langa el pentru ca il simt departe nu sunt alintata, rasfatata, mangaiata este forte rece, eu sunt mai pupaciosa, sunt langa el numa noi doi si ma simt in plus.
As vrea sa primesc cateva sfaturi sunt forte nelinistita.
VA MULTUMESC

2 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Singurul care iti poate da raspunsurile la aceste intrebari este doar el, intr-o seara cand sunteti singuri dupa ce faceti dragoste intreba-l exact ce vrei sa stii, este cel mai bun moment pentru a obtine raspunsurile pe care ti le doresti.Gandeste-te intai ce ai vrea sa afli de el apoi procedeaza cum ti-am spus te asigur ca vei obtine raspunsurile.

| cookie93 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el.intreaba-l daca te mai iubeste cu adevarat si spune-i tot ce ai pe suflet. daca va reactiona aiurea e clar ca numai are rost. daca te iubeste cu adevarat, veti sta frumos de vorba si va veti rezolva toate problemele.

baftahappy