| andreeaaa1 a întrebat:

BUna! Nustiu ce sa fac.Inima imi spune sa ma impac sa-i mai dau o sansa fostului mu prieten dar eu nu mai vreau ...nu stiu de ce. Odata am vb cu el pe mess si i-am pus o intrebare daca ar mai fi vreo sansa sa ne impacam si el a zis ca da. APoi ia mai venit lui o idee sa stea Si cu Bianaca(actuala lui prietena) si sa fie si cu mine iar cu timpul sa se desparta de bianca.Si eu i-am zis ca nu, apoi el a zis ca dupa ce se desparte de bianca o sa fie cu mine ca nu mai tine la bianca.Astazi o colega mi-a zis ca se sarutai, iar eu practic m-am simtit prost, dar nu stiu de ce.Pe mess il bag in seama imi raspunde bine dar tu nu mai stie sa intrebe.Pe la scoala nu ma mai baga in seama. Ajutati-ma daca o sa-mi ceara vreodata sa fiu cu el.sa accept sau nu?
fundita

4 răspunsuri:
| Dudăăăă a răspuns:

Pai.nu cred ca ar trebui, deoarece cum vine asta sa stea cu amandoua? No way!laughingPff...stiu cum e sa iubesti.In concluzie ar fi nu. Dar daca inima iti zice ceva.Ascult-o!:* Fundita?big grin

| HotChoclate a răspuns:

Refuza. daca nu te mai baga in seama acum este pentru ca i-ai calcat orgoliu cand l-ai refuzat.Eu zic ca nu tine la tine, doar si-a incercat norocul altfel te cauta si ar fi renuntat la Bianca.

| soare a răspuns:

Nu pentru ca se vede ca numai tine la tine cred ca a fost o ambitie de a lui sa fie cu doua

| ElenaGreen65 a răspuns:

Eu una nu as accepta.nu vezi ca nici el nu stie ce vrea.mai bine treci peste. sunt atatia baieti in lume.vei gasi tu unul care sa te inteleaga, sa te merite...crede-ma nu e pentru tine si decat sa te faca sa suferi iar mai bine nu te mai complici cu el.parerea mea... fundita?smugbig grinbatting eyelashes