| outkastfresh a întrebat:

Buna o curiozitate de amea... daca la primul contact intre un baiat si o fata fata spune ca nu a durut-o nimik...nu a sangerat si dupa aproximativ 2 3 ore i-a venit ciclul se poate sa fi ramas gravida?

Răspuns Câştigător
| Mell1321 a răspuns:

Dupa 30 de zile dupa contactul sexual sau 10 zile dupa ce a trecut menstruatia se poate face un test care arata sigur daca a ramas sau nu gravida.Nu are cum peste 2-3 ore sa si stii ca e gravida, parerea mea e ca i-a venit ciclul, si eu pateam asa dupa contact imi venea ciclu.

| outkastfresh explică (pentru Mell1321):

Da dar..luna asta nu i-a venit! acum i-a venit prima datha luna asta

| outkastfresh explică (pentru Mell1321):

Da dar luna asta nu i`a venit! ...acum e prima data...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i-a venit ciclul si erati protejati nu e insarcinata.
Sa faca testul de sarcina peste 2 saptamani.

| outkastfresh explică (pentru anonim_4396):

Faza e...ca nu eram...dar nu a ejaculat in ea si a spus ca nu a durut-o nimic
si dupa aia peste 2 3 ore i-a venit ciclu

| anonim_4396 a răspuns (pentru outkastfresh):

Eliberezi si lichid seminal, chiar daca nu-ti dai seama.Si mai este si ciclul peste sarcina, dar vine mai putin si este mai maro.