| outkastfresh a întrebat:

Buna o curiozitate de amea... daca la primul contact intre un baiat si o fata fata spune ca nu a durut-o nimik...nu a sangerat si dupa aproximativ 2 3 ore i-a venit ciclul se poate sa fi ramas gravida? doar ca nu erau protejati si nu a ejaculat in ea

Răspuns Câştigător
| Decebal a răspuns:

Totul e posibil, dar in acest caz ar fi gravida de la Sfintul Duh happy

4 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Slabe sanse, dar da chiar si asa este posibil.

| ChristinaLVU a răspuns:

Daca ramai gravida nu-ti vine ciclul. Dar un control nu strica niciodatawinking

| AleAlecutza a răspuns:

Daca esti sigur/a ca nu a ejaculat in ea nu sunt sanse sa ramana gravida, mai ales ca inainte cu o saptamana de ciclu fetele sunt foarte fertile

| Kokoandreea a răspuns:

Nu daca i-a venit ciclul nu are cum daca era gravida nu-i mmai venea ciclu