| 4l3x4nd3r a întrebat:

O fata din clasa. La ore in pauze se uita la mine. Ea spune ca nu ma place am vorbit co o fata ( suntem amici si am incredere in ea si invers) si spune ma ca place... Ea a incercat cu o fata sa ma cupleze cu ea dar nu am prea fost eu dercord si nu a fost asa cum am vrut... Eu iubesc fata respectiva foarte mult. Spunetin ce sa fac\un saft ceva nu mai am ideii >FUNDA

2 răspunsuri:
| SoNofDeBoRaj a răspuns:

Sa inveti limba Romana! Presupun ca esti pe invers, NU?

| BloodyBlade a răspuns:

Incearca sa-i zambesti mai mult,sa-i faci cu ochiul,sa vb cat mai mult cu ea despre lucrurile care-i plac,incearca sa intri in cercul ei de prieteni si sa te integrezi,spune-i glume, fa-o sa rada, ajut-o daca are nevoie si trebuie sa-i devii mai intai prieten foarte apropiat iar apoi ii poti spune ca o iubesti si ca vrei sa fii impreuna cu ea! Sper ca te-am ajutat! Bafta!happy