| DontStopBMX a întrebat:

Buna,o fata mi-a spus ca sunt dragut si eu o placeam de ceva timp oare si ea am place?

Răspuns Câştigător
| Andreutza184 a răspuns:

Da! Te place...a facut primul pas acum ea asteapta sa vada daca si tu o placi mai bine spune-i ca si ea e draguta si ca iti plac... ochii ei de exemplu si dupa o sa vezi ce urmeaza.

4 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Bună happy.
Dacă ea a spus că eşti drăguţ, poate a fost un compliment fiindcă ştie că o placi, sau pur şi simplu a spus-o aşa, din politeţe. Încearcă să vorbeşti cu ea. Dacă îi devi amic mai apropiat, totul o să vină de la sine. Succes! big grin

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Ai tu ai crezut-o?

| Above a răspuns:

Din moment ce ea a facut primul pas, ar trebui sa il faci si tu pe urmatorul dupa aia iti poti da seama daca a fost un compliment zis "asa" sau ceva serios laughing