| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

o fata pe care o urasc si ma urastete a facut asta http://1001golos.ru/37782? added crezind ca va castiga, dar eu vreau sa ii arat ca nu e asa.Am nevoie de voturile voastre votati pe:Iana va rog!

Dati-va cu parerea

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Te-am votat, dar sa stiti ca e foart foarte urat ceea ce faceti! Ea pentru ca a facut asta, iar tu pentru ca ii joci jocul. Insa am votat :-)

| Priss99 a răspuns:

Team votat dar chiar cai urat ce ai facut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A castiga? Degeaba esti draguta daca nu stii sa scrii.

O votez pe Marcela pentru ca e o tampenie ceea ce ai facut!:-P

| Horia_8139 a răspuns:

Tu esti mai draguta, dar nu stiu cum sa votez ca e in nu stiu ce limba