| anonim_4396 a întrebat:

BUNA:
o intrebare pentru fete

ar fi aciasta metoda buna de a face cunostinta cu o fata la prima intilnire

De cit sunt sigur ca tiau spus foarte multi admiratori iti spun si eu
esti o fata foarte frumusica
esti o fata deosebita
esti o fata care mi-a placut din prima clipa cind tiam vazut
esti o fata care vreau so cunosc mai de aproape

ce spuneti fetelor ii bine asa ceva sa spui la prima intilnire
ASTEPT RASPUNSURILE MULT

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pisyreamary22 a răspuns:

puppy dog eyes Sigurr ai impresiona-o profund...

| Amiiii69 a răspuns:

Rasfat-o, glumeste cu ea, nu o aborda asa din prima clipa. Alint-o, spune-i pisoii sau papusiica meaa sau diverse chestii. Dupa, cand totul e perfect poti face ce vrei. Sarut-o, scoate-o mai des, deveniti un cuplu poate va si casatoritihappy :*