| ZuuZyYyYyZ a întrebat:

Buna o intrebare pentru fete...

buna deci ma cheama Alex si vreau sa fac o declaratie unei fete...

deci declaratia incepe asa

Stii de ce pretuiesc eu viata?
Pentru ca odata cu viata a aparut si dragoste...
Stii de ce pretuiesc eu dragostea?
Pentru ca odata cu ea ai aparut si tu in viata mea si mi-ai gasit un sens pe lume acesta si anume: sa te iubesc!

+ un trandafir rosu big grin

si sa fie seara intr-un parc big grin

ar fi o idee buna?

Răspuns Câştigător
| Mihaela0011 a răspuns:

Nu-i rau de loc,dar o domnisoara ar prefera mai curind niste cuvinte veritabile,care i s-ar atribui ei si ar reflecta sentimentele tale, nu o generalizare. Spune-i ceva de genul:,, Daca cu ceva timp in urma m-ar fi intrebat cineva ce este fericirea, probabil i-as fi dat o explicatie banala citita de undeva, desi n-as fi crezut nici eu in ceea ce spun.Astazi n-o sa mint, caci ochii m-ar da de gol... Ziua in care ai pasit in viata mea, a fost una revolutionara.Am cunoscut in mine un alt om, unul mai bun, mai atent, deschis spre a te iubi si a-ti oferi tot ce e mai bun in viata.Alaturi de tine, gasesc fericirea in lucrurile marunte, la care odata nici nu dadeam atentie.Iti multumesc ca existi ca, iti multumesc pentru ceea ce sunt alaturi de tine.Te iubesc la nesfarsit!'' Ca asa. Sper ca ti-am fost de folos.Mult succes!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Depinde cat este ea de sensibila la minciunele.

| Mihaela0011 a răspuns:

Da...Cer scuze pentru greselile gramaticale.

| DeCeArConta a răspuns:

Doamneeee,cat de frumooos! love struck. faci ce trebuie cu siguranta! mult norooc big grin

| Saramt a răspuns:

Nu prea

ZICI CA E LUATA DINTR-O CARTE!
zi cum poti cu cuvintele tale