| Briannaa12 a întrebat:

Bună. O întrebare scurta și la obiect: dacă vedeți 2 bărbați la masă în oraș cu 2 femei (fără alte gesturi sau detalii, doar stand și discutând și râzând între ei), iar doi dintre ei clar sunt un cuplu, ce credeți despre bărbatul și femeia care stau cu cuplul la masa? Vi se pare obligatoriu sa fie și ei doi un cuplu? Întreb pentru ca cineva mi-a văzut iubitul la o terasa cu 2 femei și un tip. Practic cu un cuplu și o tipa. Oare are ceva cu tipa aia? Voi ce ați crede? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce nu-l întrebi pe el?!?

| Madaxo97 a răspuns:

Ai putea să îl întrebi pe el ca să afli sigur. Ar putea să fie un cuplu, depinde, ar putea la fel de bine să nu fie, nu poți ști până nu întrebi.