| Teils a întrebat:

O plac pe o fata si nu stiu ce complimente sa ii mai fac sa se simta bine si sa o 'cuceresc'!
-Cele mai frumoase complimente primesc FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Iulian94 a răspuns:

Ce par frumos ai

imi place caracterul tau
nu imi place sa te vad suparata (asta cand este suparata sa ii ziciwinking )
ce imi place cum dansezi
ce corp frumos ai
imi place cum iti alegi prieteni
ce dulce esti.
zii ca aseara ai visato pe ea si pe tine si mai bagi pe cineva care sa nu complice lucrurile. si ii zici ca v-ati plimbat pe mare. happy dar vezi sa ii zici ca ati fost 3 ca deja cand aude ca ai fost u cu ea isi da seama ca a fost vrajeala.
sau ca ati fost intr-o tabara mai multi si u o ajuta-i sau nu stiu...
Succes la agatat! Funda?batting eyelashes

| Jigolea_Paul_1991 a răspuns (pentru Iulian94):

Ba mi-ai dat o idee bun rau

14 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Crezi tu ca daca o complimentezi o poti si cuceri? Fapte, nu vorbe!

| tonyvalentino69 a răspuns (pentru gigiro):

Depinde de fapte

| George_Tudor_1981_U2AX a răspuns (pentru gigiro):

Degeaba treci la fapte daca nu sti cum sa o iei

| belze9but a răspuns:

Uite cateva reguli :
1. Esti de neinlocuit. Traduse, ele inseamna ca o cunosti bine, ca o pretuiesti enorm si ca nimeni nu ar putea sa-i ia locul in inima ta vreodata.

2. Esti cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat, mai ales ca abia ai cunoscut-o.
3. Esti perfecta exact asa cum esti. Dragostea profunda si adevarata este neconditionata, de aceea, acest compliment functioneaza de minune oricand, oriunde si cu oricine.
4. Iti ador (completezi cu ce vrei tu: ochii, picioarele, parul, sanii) Nu alege o parte a corpului ei la intamplare, gandeste-te ce iti place cel mai mult la ea si spune-i. O sa se simta flatata ca acorzi atentie micilor detalii si ca apreciezi ca se face frumoasa pentru tine.

5. Sunt foarte mandru de tine. Fie ca e vorba ca se straduieste sa isi plateasca un credit la banca, termina cu brio un curs, munceste peste program ca sa fie promovata sau incearca, pur si simplu, sa isi organizeze viata mai bine, conteaza enorm pentru ea sa auda ca o sprijini sa isi atinga scopurile. Tipuleeeeeeeeeee daca e fata "faina" nu o scapa, bafta...

| bianca_9810 a răspuns:

Sall
pai ii spui asa:ce bine arati azi(si daca iti zice si tu sau ceva de genu inseamna ca te place si eawinking
esti draguta, funny, etc.
ce ochi frumosi ai
ce sweet esti si mai vezi tu nu iti trebuie lectiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o harta!? ca m-am ratacit in ochii tai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul trebuie sa vina din suflet... spune-i exact cum o vezi si ce iti place la ea.noi.femeile apreciem asta mai mult decat orice compliment.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii asa:fa ****i norocu m-ati te plac mult

| tonyvalentino69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde ai invatat sa agati la usa cortului

| narcistoma a răspuns:

Spune-i ca are cele mai frumoase talpi din lume, crede-ma ca merge.

| dbogdan09 a răspuns:

Romi_Vastag_1969 asa am facut si eu si am reusit aproape, adica se apropie din ce ince mai mult de mine, vad asta in ochii ei!

| Romi_Vastag_1969 a răspuns:

Iti dau un sfat mai bun, ignoreazo un pic, n-o mai baga in seama si atunci se va atasa mai mult de tine daca intr-adevar te place iti va simtii lipsa

| dbogdan09 a răspuns (pentru Romi_Vastag_1969):

Asa am facut si eu si aproape am reusit, adica se apropie dince ince mai mult de mine, ma place!