| I1miss1you1Baby a întrebat:

Buna :*
O prietena de-a mea are probleme cu prietenul ei care a fost plecat din tara, acum ca s-a intors el spune ca ea s-a culcat cu altu. ea vrea sa ii arate ca nu a facut nimic cu nimeni, Exista un control pentru a se afla de cand nu a mai facut nimic?
Fundita :*

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cum Dumnezeu săi arate cu nu a făcut sex cu altul.Trebuia să-i pună centură de castitate când a plecat.Dar să-i zică şi ea să demonstreze el că a fost cuminte, să vedem cum procedează?

| Vix999 a răspuns (pentru onasis1961):

Corect, el cum ii demonstreaza ei ca nu s-a culcat cu alta?

| Ioana2518 a răspuns:

Da, daca ea sustine ca nu a mai avut contact sexual de ceva timp, sa zic un an, doctorul ginecolog poate confirma cu aproximatie. Adica spre exemplu daca ei au stat jumate de an timp in care nu s-au vazut si nu au intretinut relatii sexuale, daca iubitul ei( nebun consider eu) o duce la ginecolog, acesta poate da un raspuns cu aproximatie la ceea ce priveste himenul ei.

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca, mai degraba el s-a culcat cu alta, in acest timp.Dar vrea sa distraga putin atentia acuzand-o pe ea de asa ceva.Este penibil.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ea nu este virgină, atunci NU există nici o modalitate prin care să "dovedească" că nu a întreţinut relaţii sexuale în perioada respectivă!

Toate cele bune.

| relian a răspuns:

Daca este virgina normal o poate controla un medic. Daca nu este virgina o mai controleaza bunica fata mare.Ce mai intrebari mai puneti. Spune-i aluia sa o aduca la mine ca o controlez eu, ma pricep sint vraci.

| Emilian65 a răspuns:

Daca el a fost plecat si nu are incredere in iubita lui, inseamna ca nu o iubeste si vrea doar sa profite de ea.

| Azµre a răspuns:

Ce control? Nu are nevoie, atâta timp cât ea îl iubește și nu a făcut ce insinuează el să fi făcut, atunci el nu o iubește sau e orbit de gelozie ceea ce va duce la sfârșitul acestei relații. Dacă o iubea cu adevărat și dacă ținea la ea, avea încredere în ea! Ceea ce lipsește.
Nu trebuie dovedit nimic. Ci simplu băiete mă crezi bine nu mă crezi la revedere.

| Geniuss a răspuns:

Fara suparare dar "iubitul prietenei tale" este un ratat pai asta nu se mai cheama relatie pfff... si da este poate sa se duca la ginecolog dar indicat ar fi sa il duca ea pe el la un pshiatru de relatii ca din cate observ el si a pierdut increderea in ea 100% aiurea bafta