| gasolina14 a întrebat:

Buna o prietena de-a mea ii place de un baiat si la ora acel baiat se uita la ea (asa a vazut ea) nu se baga in seama unul cu altul nu sunt prea apropiati iar intr-o pauza cand incerca sa ii ia ceva din mana un alt coleg la strigat... vrea raspuns repede...

Răspuns Câştigător
| ramonikkdulcikkpwp a răspuns:

Inseamna ca ori ii place de ea, dar el vrea sa ramana colegii sau prieteni sau o place dar ii e rusine sa spuna.Eu zic ca ea ar trebuie sa se bage in seama mai mult cu el, ca sa isi dea seama despre ce esre vorba.SIeu am un caz de genul asta in clasa, dar mrg e mai complicat. Funda?

1 răspuns:
| ionut9708 a răspuns:

Ii place de ea categoricc, spune-i sa faca ea primul pas