| Kristinake a întrebat:

o prietena ii palce de un baiat el e a 8 ea a 9.
pai cam au stat vreo 4 zile, si ea i-a dat "papucii"...
pai il iubeste, dar daca va fi cu el iar va avea vreo idee care sai desparta,
dar daca nu sunt impreuna mereu e trista, nu are chef de nimic, adica ii lipseste.
Va rogg am nevoie de un sfat pentru ajutorr!
mersii pentru atentsie.

3 răspunsuri:
| Andreea_1440 a răspuns:

Atunci ce vr? il iubeste si nu vr sa fie cu el?
atunci sa il lase in pace ca nu am inteles ba il vr ba nu il vrealaughing sa se hotarask si ea odata:-s daca il iubeste dc sa se desparta? nu inteleg:-s

| PussyfootMissSuicide a răspuns:

Asta e stupid laughing pe bunestraight face
daca sta trisat daca il place sa stae cu el!
asa si mie mi trece prin cap ca gagicamiu e gay...si ma despart d ele
dac ail place sa incerce sa treaca cu vederea peste toate!

| Anubis_6648 a răspuns:

Copii...are timp si pentru baieti, daca il place sa ramana cu el, iar cand nu sunt impreuna pot vorbi la telefon, pe mess, pe skype etc. Oricum ca sa nu mai fie "trista" cand nu e cu el spuneii sa se distreze mai mult.