| ShadoowGirl a întrebat:

O sa fiu directa, sunt cu un baiat de 3 saptamani si nu stiu, nu ne comportam ca un cuplu. El mă ignora si ma doare asta, da palme fetelor la fund în fata mea, se da la ele si chiar au fost dati cand au fost si declaratii (cica isi batea joc de ea) dar îmi zice mereu ca nu ne luam in brate, ca nu ne tinem de mana, etc. dar eu vreau asta dar el nu se apropie deloc! Nu stiu ce sa fac, sa il ignor un timp? Nu sunt supărată pentru faza cu alte fete doar ca nu suntem un cuplu... Si chiar il plac:

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tot asa vorbesti la fel cum scrii? Baiatul nu stie ce inseamna sa fii intr-o relatie. Parerea mea este sa discutati serios si sa hotarati intr-un fel.Cu tine sau cu altele.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man ar trebui sa incerci sa te cuplezi cu unul mai batran de 3 saptamani sper ca ti-a fost de folos funda?

| TheNigga a răspuns:

Stii, si el are o problema, dupa parerea mea ar trebui sa-ti gasesti altul pentru ca sunt aproape sigur ca te va face sa suferi. In fine, incearca sa te apropii si tu de el, voi fetele vreti totul pe tava, daca te vede ca esti ignoranta si nu-ti pasa de ce face el atunci va continua. Ia atitudine, reproseazai ca nu ar trebui sa faca asemeanea lucruri si incearca sa te apropii de el. Insa iti repet ca dupa cum il descrii, pare un nesimtit si dupa parerea mea ar trebui sa-ti gasesti pe cineva mai bun. Incearca sa te apropii de el, si daca nu vrea sau nu merge atunci despartirea e cea mai buna varianta.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiatul te joaca pe degete impecabil, BAIETI luati notite

| WaterDrop a răspuns:

Isi bate joc de tine si te foloseste. Daca nu poti realiza asta, ai o problema majora si te asteapta o viata "grea" si trista.

| MrCaNaByS a răspuns:

Tipul e clar un fraier.