| AnaSofia888 a întrebat:

O să fiu rapidă.

Eu și sora mea aveam același iubit (doar eu știam) el îmi spunea că ne iubește pe amândouă și nu poate alege. Eu eram cu el deja de două luni și am decis să mai continuăm așa încă trei. (Știu că am greșit)

Problema e că am aflat că el mai umbla și cu altele, și când l-am întrebat dacă e adevărat a recunoscut și a spus că nu e vina lui și a nației sale. (El e ceva arab, cred)

Eu l-am părăsit imediat, dar sora mea nu mă crede. Nu mă crede nici când i-am spus că el a umbla cu amândouă, spune că o mint și că sunt geloasă că el a aleso pe ea. Ba mai mult, tipul a început să spună că mint, că sunt nebună și o învață pe sora mea să nu mai vorbească cu mine.

Mi-e foarte frică ca tipul ăsta să nu vrea doar sex de la ea. Nu știu ce să mai fac să mă creadă, sunt disperată. Ea e micuță și naivă, are doar 15 ani. Ajutați-ma. Cum să o fac să mă creadă?

P.S.: Bunica e moartă și părinții nu sunt în țară.

Ce să fac? De ce nu mă crede? Sunt disperată!

6 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Fenomenal laughing Bravo, surorile adevarate trebuie sa imparta totul, nu? Pana si lupa laughing
"ea e micuta si naiba"... si tu cum te crezi, fetito? Tocmai ai zis ca ai acceptat sa-ti imparti prietenul cu SORA ta, si mai indraznesti sa faci pe cineva naiv?

| Heavenonearth a răspuns:

Ia telefonul, si instalează o aplicaţie de înregistrare audio.Du-te la el si scoate adevărul de la el, absolut tot.să vezi dacă minte sau spune adevărul. Dacă ai dovezi..mergi la sora ta şi îi dai dovada audio. Poţi şi filmare, dacă e mai ok. Succes.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Parca nu stii cum sunt arabii. Sau poate chiar nu stii. Arabii pot avea cate neveste vor iar femeile pentru ei sunt mult inferioare barbatilor. Ei cu mentalitatea asta sunt crescuti de mici. Pai cand a recunoscut ca umbla la mai multe, ti-a zis-o la telefon dau fata in fata? Daca ti-a zis printr-un mesaj text, arata-i lui sora-ta, daca nu, zi-i sa-l intrebe singura.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

E prima prostie de acest gen pe care o citesc pe site-ul asta.

Tu cum naiba ai putut accepta sa il imparti cu altcineva?
Si spui ca soru-ta are 15 ani? Ala cat are? 30? As zice ca sunteti idioate amandoua si nu m-as insela.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa inteleg ca va prostiutuati amandoua, cu acelasi arab?

| Uvox a răspuns:

Vai de steaua voastră de gâște cu vid in cap!