| N3poata a întrebat:

O sa incerc sa zic totul mai pe scurt.Stau cu un baiat cam de 4-5 luni dar ne-am vazut rar si cand ne-am vazut aproape tot timpu a fost la el.Mereu cand ne-am vazut am facut sex, nu pot sa zic dragoste fiindca nu il iubesc, doar tin la el, si scuze nu Chiar in fiecare zi, au fost si exceptii.Am impresia ca el vrea doar asta desii mereu zice ca el vrea doar sa fie langa mine, ca tine la mine, ca eu nu tin la el si cade acum in colo ma urmareste sa vada cu ce baietii umblu, inradevar l`am inselat cu vre`o doi, dar au fost doar niste saruturi. El a fost primul din viata mea si singuru pana acum. A, si mereu cand ma duc la el ma intreaba daca am mai facut`o cu cineva, ii zic ca nu si nu ma crede. Voi ce parere aveti, vrea doar SEX?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,il poti proba sa vezi daca vrea doar sex, dar vad ca tu te complaci cu situatia asta.Vezi si tu dupa comportamentul lui, dupa felul cum te priveste si cum iti vorbeste, vei vedea daca doar se foloseste de tine sa se simta bine sau chiar are sentimente pentru tine.De exemplu cand va vedeti,daca vrea sa o faceti respinge-l,cauta scuze sa nu o faci si vezi daca se supara sau face figuri ca de ce nu o faci,inseamna ca nu ii pasa de tine ca persoana ci ceea ce tu ii oferi.Dar scuza-ma ca iti zic nu vreau sa fiu rautacioasa,dar nu stiu ce asteptari ai tu din partea lui,cand tu l-ai inselat,fie doar saruturi,nu conteaza si in plus sustii ca nu il iubesti,doar tii la el,oare? Pai din moment ce tu accepti lucrurile asa,nu stiu ce astepti din partea lui,vrei sa te iubeasca la nebunie si tu sa il inseli si sa ai mari asteptari? Cat dai atat primesti,daca tu ai mers la el,a-ti facut sex,v-ati simtit amandoi bine ca daca nu vroiai nu o faceai cu el,nu aveti nicio obligatie unul fata de celalalt,nu vad o relatie foarte serioasa intre voi,vad doar asa ca tie iti place. Daca tu crezi ca el vrea doar sex,pai stai putin,tu mergi la el de buna voie si o faci cu el, care baiat ar refuza sa nu o faca? Totusi, nu inseamna ca vrea neaparat numai sex de la tine.Incearca si tu sa iti schimbi comportamentul, apoi sa vezi reactiile lui.

7 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Sigur vrea doar sexwinking

| xMoTaNeL a răspuns:

Vrea doar sa te cordeascawinking.Din ce ai zis tu acolo pun pariu ca si el te inseala cu multe...sau o avea o relatie stabila.si cand se vede cu tine iti da la bijboc si pleaca.isi vede de treaba.deci mai bine lasa'l.parerea mea

| Carllaaa a răspuns:

Sunt de acord` cu monyk. incearca sa-l testezi`! daca`l respingi.si se revolta`. face figuri si se comporta urat` inseamna ca vrea doar sex`. daca` nu face urat:d`.dar se vede ca nu`i convine`...si accepta` pana la urma decizia ta.inseamna ca` tine la tine`.dar hormonii` sunt de vina`.si nu ai de ce sa te superi! Vreau sa iti spun. daca nu-l iubesti.nu ai procedat corect.este alegerea ta`...te culci cu cine vrei`.da normal ar fi sa te culci cu baiatul pe care`l iubesti`.in fine.e treaba ta`:*. bafta`>big grinbig grin

| Valy09 a răspuns:

Da vrea doar sex :p

| N3poata explică:

Monyk.mentionez ca eram intr-un fel certati cand eu l`am inselat dar totusi s`a suparat.Iar cu iubitu,mi se pare un cuvant prea mare ``a iubii``.Iar faza asta cu 'sexu' i-am spus`o si lui ca am impresia ca nu mai asta vrea,apoi s`a suparat a zis ca ii e rusine sa mai vorbeasca cu mine despre asta si ca o sa fie si zile cand nu o sa facem ca sa vad eu ca nu numai asta vrea de la mine.O persoana care a vazut convorbirile mele cu el a zis ca asta vrea,dar nu stiu,daca se tot intereseaza de mine,stie tot ce fac, se comporta foarte frumos cu mine, mereu cand ne-am certat el a zis ceva. Oare tine la mine dar nu poate sa stea cu mine fara sex?straight face

| N3poata explică:

XMoTaNeL esti tare...ce de cuvinte interesante pe acololaughing.Si chiar le ai, are o prietena de 1 an si jumatate dar mi-a zis ca nu se poate despartii de ea acum(erau intr-o cearta continua).In fine eu eram constienta ca nu o sa fiu cu el dar na am inceput sa tin la el.O sa ma vad cu el sa vorbim sa vad ce are de gand, daca se desparte de ea si daca vrea sa avem o relatie serioasa, daca nu asta e.MA DESPART DE EL si GATA.multumesc mult:*

| kosty666 a răspuns:

Odata ce e interesat ce faci in timpul tau liber e ceva ceva pentru el... daca erai o papusa sexuala sa spun asa nu il durea capul se folosea de tine si atat dar vrea ceva baiatul...incearcal si thu vezi e gelos daca e gelos sigur tine la tine