| andreeaaa1 a întrebat:

BUna! O sa par cam disperata de viata dar revin cu o noua intrebare despre fostul meu prieten.Astazi la scoala stateam langa o usa si ma uitam afara si era si el si a venit foarte aproape de mine m-a apucat de obraz aproape de gura si mi-a zis"Ce faci andreea?"Eu i-am spus ca bine si a plecat.In ultima pauza era intuneric afara si eram tot cu el acolo si cu o prietena.Prietena mea a plecat sa il fuugareasca pe unu, iar noi am rams singuri. S-a apropiat de mine si m-a luat de mana si parca a mai zis ceva andreea sau cam asa ceva. Dupaia a venit din scoala o colega si el mi-a dat drumu la mana si colega mea l-a intrebat ce faci aicea mha... da el a zis"ma dau la andreea, probleme? Iar ieri a trecut pe langa mine si mi-a soptit incep ce faci mhai?
Ce mai inseamna si asta.Nustiu ajutati-ma cu niste sfaturi.
fundita

Răspuns Câştigător
| Laura_2393 a răspuns:

Am citit intrebarile anterioare si din cate vad este posibil sa isi fi dat seama ca tu ai fi pentru el o iubita mult mai buna decat Bianca si sa te vrea inapoi. Din pacate exista si posibilitate sa fie dragut cu tine pentru a te tine ca rezerva, mai putin de crezut dar nu inposibil. Ti-ar fi mult mai simplu sa intelegi situatia daca ai sti cum se mai intelege cu actuala: daca mai sunt impreuna, daca se inteleg bine, etc

8 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Vrea sa te recastigewinking sa fie din nou cu tine...incearca sa iei totul usor, nu te lasa dusa de nas de vorbewinking pana la urma "dragostea se simte nu se explica"

| pwp a răspuns:

Cred ca vrea sa va impacati, dar poate vrea ca tu sa faci primul pas love struck

| LifeFail a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l intrebi personal ce vrea de la tine.
El poate vrea sa-ti transmita un mesaj si tu il interpretezi gresit.
xoxo

| 10011993 a răspuns:

Probabil vrea sa se impace cu tinebig grin:*

| Kolp a răspuns:

Bună!

Pai cred că este clar. Tu singură ai spus că el a zis că se dădea la tine. Ei bine nu a minţit, vrea să fie cu tine, dar ia abordarea de şmecher, care mie nu îmi place sincer. Înfine, tu hotărăşti dacă vrei să fi cu el, şi dacă vrei să îi dai de înţeles asta prin semne subtile: să îl iei şi tu de mână. să îl săruţi... etc.

Baftă în dragoste!

| AnaGabitza95 a răspuns:

Poate te place.
intreaba`l de ce se poarta asa cu tine happy
poate ca ar sa iasa iar ceva frumos.
incercarea moarte n-are tongue

| gabriele_2231 a răspuns:

Buna
sincer cred ca baiatu asta nu vrea de la tine decat o vrajeala... vrea so dea doar in vrajeala.
si sincer nu stiu ce inseamna mhailaughing... poate ti-a zis altceva si uh ai inteles doar atata.
incearca sal tratezi mai cu indiferenta...sa nu te mai entuziasmezi cand vine la tine sau iti spune ceva, incearca sa fii mai rece si atunci va incerca sa te cucereascawinking
oricum baftawinking:*

| Georgiana98 a răspuns:

Cred ca te iubeste din nou. Dar sa nu ii cazi in brate fi mai distanta.