| TheUndertaker a întrebat:

oamenii buni, de mult tot ma chinui sa aflu melodia din Trasniti in Nato dar tot nu am gasit cum se numeste. In episodul acesta http://trasnitii.primatv.ro/episoade/4-49-Episodul-49-Pa ste-la-padure la minutul 06; 48 este o manea, dar cum se numeste? Astept raspuns, multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| dnak a răspuns:

Esti manelist? vai si amar

| TheUndertaker explică (pentru dnak):

Nu...dar maneaua aia ma racaie rau....parca am mai auzit-o undeva dar nu stiu unde si ma intrebam cum naiba se numeste?