| Curiozitațibărbați a întrebat:

Bună! Oare aveți idee cum aș putea să reușesc să fac laba cu un băiat. Adică să facem laba în doi sau mai mulți.

7 răspunsuri:
| Kiran a răspuns:

Cauti pe tinder sau ceva matrimoniale lucrul asta si vei gasi cel mai probabil.

| Anonimboy111 a răspuns:

Il intrebi

| mihai69 a răspuns:

Există forumuri de profil, sigur găsești pe cineva.

| mihai69 a răspuns:

Sau încerci să găsești printre prieteni pe cineva cu aceeași „pasiune".

| SpadasinulNegru a răspuns:

Eu zic sa iti deschizi o pagina de twitter si sa cauti asta

| FreddieM a răspuns:

Sa te masturbezi pe contul tău, ok e instinct universal, dar în doi, care e plăcerea? Asta dacă nu sunteți gay, bineînțeles.
Poți explica?
Cheers

| CdeMetal a răspuns:

Salutare!
Eu si prietenii mei avem intalniri saptamanale in care ne facem laba si vorbim despre femei, ca baietii
Cand nu ne putem intalni fizic, ne facem laba pe camera, contacteaza-ma
Mai obisnuim sa ne si aratam sperma la final sa vedem cine isi da drumul mai tare