| GabiD a întrebat:

Oare crema depilatoare e buna daca o folosesc in zona penisului?
Funda.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Da. Doar sa nu o tii foarte mult si prima data verifica pe alta parte a corpului sa nu fii alergic la ea. Aplica altundeva, tine-o cat scrie pe cutie si dupa vezi daca zona nu s-a inrosit si nu te mananca. Daca e in regula poti sa o folosesti oriunde.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu!
Zona este atat de sensibila ca o sa iei crema cu tot cu carne vie. Nu risca sa te mutilezi, mai bine epilat cu ceara sau cu lama.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai indicat mod de a-ti aranja podoaba pubiana este cea realizata prin scurtarea parului respectiv cu ajutorul unui aparat de tuns barba sau mustata. http://braun.braun.com/......immer.html Succes!

| mihai69 a răspuns:

Da. E bună să îți iei flocii cu tot cu piele. Citește atent și vezi că scrie acolo că nu se folosește în zona inghinală sau la axile!

| GabiD explică (pentru mihai69):

Ba nu scrie.

| mihai69 a răspuns (pentru GabiD):

Bun. Atunci, dă cu de-aia. Da' să nu vii aici pe urmă să plângi că te ustură pielea de mori și nu știi ce să mai faci!

| GabiD explică (pentru mihai69):

Am dat de mult si a mers.Mersi.

| RoxanaGhost a răspuns:

Desigur.winking

| Macaroana64 a răspuns:

Da. e ok. dar mai intai observa daca esti alergic sau nu