| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Ofer fundita!:X:X:X
deci un coleg de clasa in pauze ma ia in bratze vine in banca la mine si ma tine in bratzeee, zice sa stau pe genunchii lui straight face etc
ce ziceti voi?
oare ma place?
adica si anul trecut tot asa facea happy
mersi!

Răspuns Câştigător
| Damian a răspuns:

Te place, nebunatico...

7 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Ii place de tine si il exciti

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

E foarte posibil ca baiatul asta sa te placa si inca foarte mult. da-te si tu pe langa el poate va combinatihappy

| virusake a răspuns:

Eu cred ca te place. happy
Si nu e nimic rau in asta, adica e normal. Daca era homosexual era mai rau, dar daca te tine pe tine in brate, e un baiat normal...
Daca tot iti da atata atentie, tu de ce l-ai lasat sa astepte de anul trecut? laughing

| Ionutzz97 a răspuns:

Eu cred ca te place daca si tie iti place de el propune-i sa va combinati

| IooMar a răspuns:

Da din punctul meu de vedere te place, dar incearca-l ca sa vezi daca nu cumva este doar o obsesiewinkingAi grija baietii stiu foarte bine cum sa minta fetele.

| xatsu a răspuns:

Clar te placee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei daca te ia in brate nu e si normal ca ii place de tine? big grin Daca nu ii placea de tine nu mai facea asa, crede-ma.winking Succes cu baiatu!winking