| dreamygirl_5553 a întrebat:

Buna:p as vrea sa imi dati cateva sfaturi:Am fost cu un baiat cateva saptamani aproape in fiecare seara ieseam.Acum in toata ziua cand ne intalnim ne sarutam si ne tinem de mana da nu suntem impreuna,eu as vrea asta pentru ca simt ca incep sa ma indragostesc de el, da nu stiu astept sa faca el primul pas desi mi se pare ca e cam timid.De 3 luni se intampla astea...In ultimul timp de vreo 2 saptamani nu mai trimite mesaje nici pe mess nimic.nu stiu ce se intampla cu el poate pentru ca m-a vazut k alti baieti nu stiu ce sa zic.ce credeti sa termin cu totul sau sa continui asa?

Răspuns Câştigător
| Daniel075780 a răspuns:

Intreaba-l pe el ce vrea cu adevarat de la tine. si tine cont de ce vrea el, dragoste cu forta nu se poate. succes!

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Va sarutati, va tineti de mana si nu sunteti impreuna? Atunci ce sunteti?
Doamne Sfinte, cat de naive puteti fi.

| giulian9 a răspuns:

E mai bene sa faci si o partida de sex cu el ca sa nu iti para rau ca nu mai esti cu el!

| twxx a răspuns:

Eu zic ca nu ai creier din moment ce tu ai prieten si totusi crezi ca te-o vazut cu altii!(din moment ce spui ca te-o vazut cu altii) Cum ai vrea sa reactioneze? Sa vina la tine cu flori si ciocolata?!?!

| alakyy a răspuns:

3 luni e mult. deacum v-ati plictisit unul de altul. ori ceva nou ori dispartirea