| Iubiiitzica a întrebat:

Pai eu cu iubitu meu suntem de 1 an jumate impreuna dar am mai fost si certati. La inceput l.am facut eu pe el sa sufere. Pe parcurs mi-am dat seama ca imi lipseste si ca il iubesc. Si ne.am imapcat. El acum nu mai e baiatul pe care il stiam eu. E indiferent, rece. dur. si rar dar rar isi mai zice sebntimentele din cand in cand! Pote fi romantic in unele cazuri, dar si indiferent! Stiu ca ma iubeste dar. nu e deschis cu mine vrea sa para cine nu e! E genu de baiat golan de liceu, vagabont, pff.
Eu sunt fata care nu se lasa injosita de nimeni. dura cu cine merita si buna cu prieteni mei adevarati. E. cand sunt cu el. nu pot sa comentez nimic de frica sa nu il pierd. ca de obicei zice" hai gata lasa.ma in pace".
Acu cateva serii l.am vazut ca se tachina cu o fata. o tine de mana. o ciupea! Nu i.am zis nimic ca sa nu fac circ si am plecat mai departe. Dupa putin timp ma intalnesc iar cu el si ma intreaba ce am si nu ia.m zis nimic! A doua zi ma intreaba ce am. si mi-am facut curaj si i.am zis tot ce aveam pe inima. si anume " Ma tu crezi ca eu sunt proasta ta, sa iti bati tu joc de mine, cum ma sa te tii cu aia de mana in ochii meii? " si mi-a zis ca cica fata aia era o pr de a lui care o considera ca o sora :-& si i.am zis " ce mi-ai fi facut ma tu mie " si a zis " te-as fi batut ". ( vb vinnee). SI i.am zis " Niciodata nu ti-a pasat. si cand gresesti pui vina pe mine ca sa vin eu sa imi cer scuze. de data asta Nu " si mi-a zis " ca ha ca ti-a bagat nu stiu cine in cap " si i.am zis " Nu. astea le aveam pe suflet si nu ti le-am zis de teama sa nu te pierd da acum Gata!
si a zis " Hai lasa.ma ca mi-e sila " si i.am zis " si mi-e de tine! "

Credeti ca e bine ce am facut? ( P.S am aflat adineaurea ca i-a zis unei pr de-a mea acum cateva zile " ce trebuie am eu cu {Mine } eu am alta "

Ce sa mai fac? Am facut bine? Ce sa ii mai zic?

Răspuns Câştigător
| deNN1996 a răspuns:

Ai procedat foarte corect, primult timp o sa-ti fie greu, dar peste ceva timp o sa intelegi cat de bine este fara el, si o sa-ti para bine ca la-i lasat! Sper ca te-am ajutat! Fundita!:$

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Fie roata cat de patrata, tot se intoarce odata.
Ce i-ai facut tu lui, asta iti face el tie.Pe viitor sa inveti chestia astatongue

| Iubiiitzica explică:

Va multumesc tutuor pentru raspunsuri! :*

| Bbyblue16 a răspuns:

Pei poate este asa din cauza k prima data sa purat frumos si tu l-ai facut sa sufere, iar acum nu vrea sa se repete povestea. sau in cel mai rau caz el nu te mai iubeste. cel mai bine ar fi sa vb serios cu el sa il intrebi dc se comporta asa si toate alea, iar daca este la fel de indiferent cred ca nu mai are nici un rost... te pup :*

| Ciresyk a răspuns:

Probabil ca nu poate sa uite ca in trecut l-ai facut sa sufere si nu mai are incredere in tine, si poate chiar nu te mai iubeste.Si dupa cum se poarta acum, nu cred ca mai merita sa iti pierzi timpul cu el!
bafta!happy